ویدئووال

مشاوره و جانمایی

جانمایی، جانمایی، جانمایی… نخستین قدم برای اجرای درست و موفق یک پروژه دیجیتال ساینیج جانمایی است. چیدمان نمایشگرها، زاویه دید، ابعاد، روش نصب، تجهیزات مورد نیاز، محل عبور کابل ها و پیش بینی دسترسی های لازم برای پشتیبانی بهتر و خیلی موارد دیگر در ابتدایی ترین قدم می تواند به موفقیت پروژه دیجیتال ساینیج منجر شود.

هرچند در نگاه اول این موضوع ساده به نظر می رسد، اما مطالعه برخی پروژه های شکست خورده، دلیل محکمی بر اهمیت مشاوره در اجرا و جانمایی نصب تجهیزات در پروژه است. اولین گام پروژه دیجیتال ساینیج خود را جدی بگیرید و آن را به تیم های حرفه ای و با تجربه در این زمینه بسپارید.

طراحی محتوا

“محتوا همه چیز است”. حتی اگر از بهترین سخت افزار ها و نرم افزارهای موجود برای اجرای دیجیتال ساینیج و یا منو برد دیجیتال استفاده کنید، در آخر مهم این است که چه چیزی در آن به نمایش گذاشته می شود. یک فیلم دانلود شده از اینترنت، یک انیمیشن تکراری یا یک موشن گرافیک ساخته شده با پروژه های آماده؟!

طراحی در فضای دیجیتال ساینیج همانند هر بخش دیگری تخصص خود را می خواهد. پس هرگز انتظار یک طرح خوب را از یک طراح رسانه چاپی، شبکه های اجتماعی و یا صفحه آرا نداشته باشد.

شرکت هیراد طراحی محتوای دیجیتال ساینیج و یا منو برد شما را براساس استانداردهای دیجیتال ساینیج در دنیا اجرا می کند تا بتواند بهترین بازخورد و تاثیرگذاری را برای برند شما به همراه بیاورد.

در ابتدای شروع کار، تیم طراحی شرکت هیراد، کسب و کار شما را در یک اتاق فکر با دقت بررسی می کند و با در نظر گرفتن برند، بازار هدف و محصول یا خدمتی که ارائه می دهید، ایده ها و طرح های گرافیکی و موشن گرافیک را به شما پیشنهاد می دهد. پس از تایید این بخش، مراحل طراحی و اتود اولیه، بازنگری و اجرای طرح نهایی به گونه ای پیش می روند که علاوه بر نزدیک شدن حداکثری به خواست شما، با استانداردهای دیجیتال ساینیج و یا منو برد دیجیتال منطبق باشد.

ویدئووال
ویدئووال

ویدئووال

ویدئووال را چگونه اجرا کنم؟ چیدمان آن چگونه باشد؟ از چه کنترلری برای انتقال تصویر استفاده کنم؟ از چه نوع نمایشگری برای ویدئووال استفاده کنم؟ شاید اینها نمونه پرسش هایی باشد که در اجرای ویدئووال برای شما ایجاد شده باشد.

پروژه ویدئووال زمانی موفق است که علاوه بر تامین اهداف پروژه، با قیمتی بهینه اجرا شود و پیش بینی های لازم برای توسعه آتی برای آن در نظر گرفته شده باشد. شرکت هیراد توانایی اجرای پروژه ویدئووال شما را از تامین سخت افزار و نرم افزار گرفته تا نصب سازه و پیکربندی انجام دهد.

زیرساخت

عملکرد درست پروژه دیجیتال ساینیج شما وابسته به ارتباط درست بین اجزا آن است. کابل های شبکه، تصویر و برق، تجهیزات شبکه و پریزهای برق باید از کیفیت خوبی برخوردار باشند. اما مهمتر از آن، روش اتصال، متراژ و پیکربندی این اجزا است.

تجربه سال ها اجرای موفق پروژه های دیجیتال ساینیج، منو برد دیجیتال و ویدئووال در شرکت هیراد، ضامن اجرای زیرساختی مطمئن و پایدار برای پروژ شماست.

ویدئووال
ویدئووال

زیرسازی

آیا از استحکام محل نصب مطمئن هستید؟ می خواهید سازه شما در دید مشتریان قرار نگیرد؟ می خواهید نمایشگرهای شما به بهترین شکل با یکدیگر در یک تراز قرار گیرند؟

اجرای سازه فولادی برای نصب تجهیزات به ویژه نمایشگرها، یکی از مهمترین بخش های یک پروژه است. چرا که با نمای پروژه ارتباط مستقیم دارد. بنابراین، سپردن این بخش حتی به تکنسین های فنی خبره اما بدون تجربه در زمینه دیجیتال ساینیج، نتیجه چندان خوبی در بر نخواهد داشت.

تیم طراحی شرکت هیراد، بهترین شرایط برای پروژه شما را بررسی و آن را اجر می کند.