منو برد دیجیتال چیست؟

منو برد دیجیتال یا تابلو منوی دیجیتال به شما امکان می دهد تا تمامی منوهای رستوران خود را به صورت مرکزی و از راه دور به وسیله اینترنت مدیریت و نظارت نمایید. شما این امکان را دارید که هر شکلی از مطالب را به شکل تصویر، فیلم، متن ثابت و متحرک مورد نظرتان را برروی نمایشگرهایی ال سی دی یا ال ایی دی که در نقاط مختلف به عنوان منو نصب شده اند، به نمایش درآورید.
هزینه طراحی و تولید منوهای رستوران که به منظور اعمال قیمتهای جدید، اضافه شدن غذاهای جدید به فهرست غذا و معرفی نوشیدنی ها و غذاهای متنوع انجام می شود، با استفاده از منو برد دیجیتال به حداقل می رسد، به ویژه وقتی دارای شعب و فروشگاههای زیادی باشید.

منوبرد دیجیتال چطور به من کمک می کند؟

محصول-جدید-خود-را-با-صرف-کمترین-هزینه-و-زمان-معرفی-کنید
معرفی جذابتر لیست منو
مشتریان-بیشتری-برای-خود-جذب-کنید
جلب نظر مشتریان
کاهش-تبلیغات
کاهش هزینه چاپ
سطح-آگاهی-و-فرهنگ-سازمانی-کارکنان-را-افزایش-دهید
به روز سازی آنی قیمتها
مراجعین-و-بازدیدکنندگان-را-به-راحتی-راهنمایی-کنید
کوتاه کردن زمان انتظار مشتریان
میزان-فروش-خود-را-افزایش-دهید
افزایش ترافیک فروش

با انتخاب منو برد دیجیتال در بازار رقابت بمانید

کافی ست این تصاویر را با هم مقایسه کنید

موارد استفاده از منو برد دیجیتال

فست فود و رستوران

صاحبان رستوران و فست فود ها میتوانند با مجهز شدن به سیستم دیجیتال ساینیج تحتکاربرد منو برد دیجیتال به راحتی در انتخاب مشتریان خود نفوذ داشته باشند و باعث بالا رفتن ترافیک فروش خود شوند.

اگر به فکر یک تغییر ماندگار در فضای کسب و کارتان هستید بهتر است با مطالعه در مورد منو برد های دیجیتال و مشاوره گرفتن از متخصاصان این امر انتخاب درست تری داشته باشید.

با طراحی یکی منو گرافیکی جذاب و نصب ان در محل دید مشتریان انتخاب راحتر و جزابتری را در مقایسه با منو های لایت باکس و کاغذی به انها هدیه دهید و به علاوه رستوران و فست فود خود را در ذهن مشتریان ماندگار سازید.

ایجاد یک منو گرافیکی با ارائه لیست قیمت در مکانی مناسب در فضای کسب و کار میتوانند به راحتی اطلاعات مورد نیاز مشتریان خود را بدون اتلاف وقت در اختیار آنها قرار دهند.

کیترینگ و تهیه غذا

در فضای کیترینگ ها و تهیه غذاهای بیرون بر نیز میتوان همانند رستوران ها و کافی شاپ ها از دیجیتال ساینیج استفاده کرد.

همچنین با طراحی یکی منوی گرافیکی جذاب میتوان علاوه بر جلب توجه مشتریان در بازار رقابتی نیز از سایر مشتریان پبشی گرفت.

در کیترینگ ها و رستورانهای بیرون بر برای نمایش منوی گرافیکی و لیست قیمت ،نمایش تصاویر غذا هامیتوان  از دیجیتال ساینیج استفاده کرد.

کافی شاپ و کافه نان

در کافی شاپ و کافه نانها به علاوه استفاده از منو برد دیجیتال یا دیجیتال پوستر میتواند معرفی انواع لیست منو کافه و نوشیدنی و دسر های و همچنین در کافه نان نمایش انواع مدلهای مختلف نان ها را جزابتر سازد.

با نمایش عکسهای های واقعی از انواع لیست منو علاوه بر جلب توجه برای مشتریان میتوان سعی در جلب اعتماد مشتریان نیز به عمل اورد.با انواع نوشیدنی،نمایش انواع نان و محصولات و دسر های جذاب شما و همچنین معرفی بهتر و نوینتری از برند شما نمونه ای از مزایای نصب دیجیتال ساینیج در کافی شاپ ها و کافه نان ها میباشد

فروشگاه پروتئینی

امروزه در فروشگها پروتئنی نیز همانند دیگر اصناف برای نمایش قیمت برند فروشگاه،لیست قیمت اقلام مورد نظر مانند ماهی ،مرغ و انواع مرینیت های آن و لیست تمام ابزیان و گوشت از دیجیتال ساینیج استفاده میشود.

مزیت استفاده از دیجیتال ساینیج در این نوع از فروشگاها به دلیل شلوغی زیاد و درخواست بالا در طول روز  میتوان علاوه بر افزایش ترافیک فروش و سهولت عرضه انواع اقلام میتوان به کاهش زمان انتظار و معطلی برای مشتریان نیز اشاده کرد.

سوپر مارکت

با توجه به گستردگی کاربرد دیجیتال ساینیج ها در سراسر اصناف امروز حتی در سوپر مارکتها و فرش مارکت ها نیزبرای راهنمایی و ارتباط بیشتر و بهتر با مشتریان از انها استفاده میشود.

زیرا نصب دیجیتال ساینیج به دلیل نمایش محتوای بهتر و جزابتر محصولات علاوه بر تبلیغات و برندینگ باعث افزایش ترافیک فروش نیز میشود به علاوه با کاهش هزینه چاپ و بروشور و کاتالوگ های معرفی محصول باعث کاهش هزینه نیز میشود.

از جمله کاربرد آنها میتوان به استفاده برای نمایش آب و هوا و تاریخ روز،نمایش برند های متفاوت،نمایش انواع محصولات  استفاده میشود.